• Brak Kategorii

  YAMAHA WR 250X – SPRZEDAM

  Yamaha WR250X Supermoto 2010rMotor w super stanie, 100% sprawny, po wymianie oleju, filtrów oraz płynu hamulcowego.Dodatkowe wyposażenie:-crashpad kół przód i tył-olejarka do łańcucha (ułatwia smarowanie w czasie latania)-chłodzenie układu hamulcowego przód Szczegóły ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-250x-supermoto-ID6CE4mq.html#6e45ef1e0b

 • Brak Kategorii

  Nasza opinia – Fiala Motor Sports

  Rozpoczynamy serię NASZA OPINIA, opisującą organizatorów wydarzeń motocyklowych naszymi oczami., każda relacja będzie oparty na osobistych doświadczeniach i subiektywnej ocenie. Zajdziecie tu pełny opis przebiegu imprezy, ceny usług dodatkowych, ważne kwestie na które warto zwrócić uwagę, postaramy się również pokazać słabe strony jednocześnie licząc na Wasze opinie w tym temacie. Zaczynamy więc od austriackiego organizatora FIALA MOTOR SPORTS. 

 • Brak Kategorii

  Fun Cup – Slovakia Racing

  Agencja SLOVAKIA RACING zamieściła wreszcie informacje odnośnie imprez FUN CUP 2016, w tym roku odbędą się one tylko na torze Slovakiaring. Wzorem lat ubiegłych w cenie jest posiłek i transponder oraz liczne nagrody dla najszybszych zawodników w każdej z czterech grup na które będą podzieleni wszyscy uczestnicy. Więcej szczegółów na stronie organizatora oraz na naszych stronach Motocircuit a wszystkie wydarzenia są już w naszym kalendarzu.

 • Brak Kategorii

  Torowanie Luty 2016

  Zimy u nas nie zawitała na długo i mimo, że na drogach widzi się pojedynczych motocyklistów to na torowanie w okolicy jeszcze trochę za zimno ale od czego mamy Hiszpanie i Bike Promotion. Oni o tej porze organizują wyjazdy na: CARTAGENA, ALMERIA, JEREZ, CALAFAT, VALENCIA i ARAGON więc jest w czym wybierać, szczegóły oraz terminy wydarzeń na naszym kalendarzu.