Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Race Czech

+420 608 932 573||http://www.raceczech.cz/en/
rc5ttrck
czech flaga  Brno, Most
Croatia flaga Rijeka
flaga-slowacjiSlovakia Ring

 

Bufet:

Kawa i pączki rano, piwo bezalkoholowe oraz pyszne kiełbaski dostępne w ciągu całej imprezy bezpłatnie. Oferują też doskonałe włoskie Panini – w przyzwoitych cenach.

Serwis opon:

Dostępny podczas każdej imprezy oferując wymianę i sprzedaż opon torowych podczas imprez na Brno oraz Most, cena wymiany jednej opony to 8 euro. W pozostałych miejscach też istnieje możliwość wymiany opon poprzez firmy zlokalizowane na torach.

Instruktorzy:

Doświadczeni instruktorzy pomagają początkującym jak i chcącym podnieść swoje umiejętności na torze, mogą pomóc zarówno w teorii jak i praktyce. Istnieje możliwość zamówienie sobie indywidualnego instruktora na cały dzień.

Wyścigi:

Wyścigi są wliczone w cenę, wystarczy wziąć udział w porannych kwalifikacjach a podczas przerwy lunch-owej zarejestrować się i już możesz poczuć się jak zawodowiec stając na linii START/META. Starty będą odbywały się w czterech grupach.

Czasy okrążeń:

Transpondery dostępne są na każdej imprezie za opłatą 10 euro / dzień, mierzone będą czasy wszystkich okrążeni i wyświetlane na monitorach po każdej sesji, dodatkowo można będzie analizować swoje czasy na własnych telefonach za pośrednictwem WiFi i aplikacji RaceMonitor lub też za pomocą przeglądarki (192.168.88.1/login). Transponder jest obowiązkowy dla każdego uczestnika.

Wypożyczalnia motocykli:

Do dyspozycji uczestników są motocykle BMW 1000RR w wersji torowej, koszt 300 euro, za okazaniem dwu dokumentów tożsamości i wpłacie kaucji 1450 euro. Opony nie są wliczone w cenę.

Partnerzy i ich stioska:

  • MV Agusta –motocykle testowe
  • Ducati Czech –motocykle testowe
  • RST – dostawca sprzętu wyścigowego
  • Shoei ČR – sprzedaż i serwis
  • RP Tuning - wydechy

Foto:

Na wszystkich wydarzeniach będzie profesjonalny fotograf a zdjęcia będą do pobrania za darmo ze strony www po imprezie. Foto będzie w rozdzielczości on line o użytku osobistego, jeżeli ktoś jest zainteresowany profesjonalnymi zdjęciami wysokiej rozdzielczości jest do dostępne za dodatkowa opłatą.

Ubezpieczenie:

Specjalnie przygotowana oferta ubezpieczeniowa od szkód podczas treningów oraz wyścigów jak również w wyniku śmierci czy trwałego uszczerbku na zdrowiu do wykupienia na preferencyjnych warunkach, ważne aby składka została wpłacona przed terminem rozpoczęcia ubezpieczenia.

Szczegóły na stronie organizatora http://www.raceczech.cz/en/services

Partnerzy:

  51188   16551   16557   16553   51191   51184   51192   47124

Wszystkie informacje dostępne na : http://www.raceczech.cz/en/

RaceTrackGif

  • Nie znaleziono żadnych wyników.